Політика конфіденційності

Збір інформації
Ми збираємо інформацію, коли ви відвідуєте сайт, заповнюєте реєстраційну форму. Інформація включає ваше ім'я, адресу електронної пошти і номер телефону. Крім того, ми автоматично реєструємо ваш комп'ютер і браузер, включаючи IP, ПО і апаратні дані, а також адреси запитуваної сторінки.

Використання інформації
Інформація, яку ми отримуємо від вас, може бути використана для того, щоб:
- Зробити послуги відповідними вашим індивідуальним запитам;
- Запропонувати персоналізовану рекламу;
- Поліпшити наш сайт;
- Поліпшити систему підтримки користувачів;
- Зв'язатися з вами по електронній пошті або за номером телефону.

Захист особистих даних
Ми є єдиним власником інформації, зібраної на даному сайті. Ваші особисті дані не будуть продані або яким-небудь чином передані третім особам з яких-небудь причин.

Розкриття інформації третім особам
Ми не продаємо, чи не обмінюємо і не передаємо особисті дані стороннім компаніям. Це не відноситься до надійних компаній, які допомагають нам у роботі сайту та веденню бізнесу, за умови, що вони погоджуються зберігати конфіденційність інформації.
Ми готові ділитися інформацією, щоб запобігти злочинам або допомогти в їх розслідуванні, якщо мова йде про підозру на шахрайство, дії, які фізично загрожують безпеці людей, порушення правил використання або у випадках, коли це передбачено законом.

Захист інформації
Ми використовуємо різні засоби безпеки, щоб гарантувати збереження ваших особистих даних. До ваших послуг найсучасніше шифрування. Сервери і комп'ютери, на яких записана конфіденційна інформація, знаходяться в безпечному оточенні.
Наші файли «cookie» використовуються для поліпшення доступу до сайту і визначення повторних відвідувань. Крім того, вони дозволяють відстежити найбільш цікаві для вас запити. Файли «cookie» не передають ніякої конфіденційної інформації.

Згода
Користуючись послугами нашого сайту, ви автоматично погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності.


© All Right Reserved.